• info@ajans27.net

KURUMSALHİZMETLERİMİZ

Yaptığımız Çalışmalar

Ajans27 olarak sitelerinize kurulsal düzeyde hizmet veriyoruz. Kurmuş olduğunuz yada kurmayı düşündüğünüz siteleriniz için gerekli çalışmaları yaparak Google standartlarına uygun olarak hızlı ve güvenilir bir yükseliş yapmanıza yardımcı oluyoruz. Google sıralamalarında yükselirken çabuk yükselmenin yanı sıra güvenilir bir şekilde yükselmek en önemlisidir. Bunun en büyük nedeni çabuk yükselen sitelerin çok kısa zamanda tekrar sıralamalardan düştüğü hatta sıralamalara giremediği gözlenmektedir. Sıralama yükselirken yapılacak olan çalışmalar hayati önem taşımaktadır. Önemli olan yükselmek değil,yükselip zirvede kalmaktır. Sizin için yaptığımız çalışmalar ile hem yükselmenizi hemde üst sıralarda kalmanızı sağlayacağız.

 

Tanıtım Yazısı : 

Firma bünyesinde sizler için en kaliteli siteleri barındırıyoruz. Sitenizin hızlı ve güvenilir bir şekilde yükselmesine yardımcı olacak, Google nezdinde kaliteli ve etkisi sürekli olan siteleri kullanarak sitenize kaliteli referanslar vermiş oluyoruz. Tanıtım yazısı almak veya Tanıtım yazısı paketlerimize göz atmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Backlink Paketleri : 

Google sıralamasında yükselmek ve sitenizin hitini arttırmak istiyorsanız Tanıtım yazısının yani sıra gerekli Backlink çalışmalarını da yapmak zorundasınız. Bu çalışmaları yaparken çok dikkatli olmasınız çünkü en ufak bir hatanız da sitenizi spama sokabilirsiniz. Profesyonel çalışanlar tarafından sitenizin gerekli çalışmaları yapılmakta ve sıralamalarda yükselmenizi sağlamaktayız.

 

Reklam Çalışmaları : 

Sitenizin,Ürününüzün,Kurum veya Kuruluşunuzun Reklam ve Tanıtıma ihtiyacı varsa tek yapmanız gereken Ajans27’de çalışan deneyimli elemanlara başvurmanızdır. Sizin için en çok geri dönüş sağlayacak çalışmaları yapacağımızdan emin olabilirsiniz.