Şahinbey Belediyesi'nde Nikah Törenleri Canlı Yayınlanacak

Şahinbey Belediyesi'nde gerçekleştirilen nikah törenleri Şahinbey Belediyesi'nin Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlanacaktır. 

Şahinbey Belediyesi'nde Nikah Törenleri Canlı Yayınlanacak
25 Haziran 2020 - 14:27 - Güncelleme: 25 Haziran 2020 - 14:30

Şahinbey Belediyesi'nden çok güzel bir düzenlemeyle birlikte artık nikah salonlarından canlı yayın yapılacak. Koronavirüs tedbirleri kapsamında nikah salonlarına katılımın sınırlandırılması sonucunda birçok kişi nikah salonlarına giremiyordu. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise bu soruna teknolojik bir çözüm bularak sorunun ortadan bir nebze de olsa kalkmasını sağladı. 

Bu kapsamda gerçekleştirilen nikah törenleri Şahinbey Belediyesi'nin Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlanacaktır. 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti;

"Koronavirüs tedbirleri kapsamında Nikâh Törenlerine katılım sınırlandırıldı. Biz de, evlenen çiftlerimizin yakınlarını düşünerek törenleri Youtube'a taşıdık. Çiftlerimizin onayıyla törenler canlı veya kapalı olarak YouTube kanalımızdan izlenebilecek!"

Tahmazoğlu devamında şunları yazdı;

"Çiftlerimiz, belediyemizin YouTube kanalından yayınlanacak törenleri sınırlama imkanını da sahip olacak! 
Nikâh törenlerini izlemesini istedikleri yakınlarına link göndererek, yayını kapalı oturum olarak sınırlama imkanına da sahip olacaklar.
"

Şahinbey Belediyesi Youtube kanalı için Tıklayın

Nikah Yayın Yönergesi

  1. Nikâh canlı yayınlarımız, evlenen çiftlerimizin izin ve talebi doğrultusunda ücretsiz olarak Belediyemizin Youtube kanalından aktif edilecektir. Çiftlerimizin akraba, eş ve dostları Belediyemize gelmeden de internet üzerinde canlı olarak nikâhı izleyebilecektir.
  2. Evlenen çiftlerimizin yakınlarının nikâhı izleyebilmesi için çiftlerimize link verilecek ve bu link ile sadece istedikleri yakınlarının izlemesine olanak tanınacaktır. Böylelikle herkesin görüntülere erişmesi de engellenmiş olacaktır.
  3. Videoların telif ve kullanım hakkı Şahinbey Belediyesine ait olup, Şahinbey Belediyesi dışında herhangi bir şahıs veya kurum bir hak iddia edemeyecektir.
  4. Nikâh videosunun tamamının veya bir bölümünün Şahinbey Belediye Başkanlığınca kullanılması halinde Şahinbey Belediye Başkanlığına herhangi bir maddi ve manevi talepte bulunamayacaklardır.
  5. Şahinbey Belediyesinin tüm hakları saklıdır.

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum